Konstrukcje stalowe Hale magazynowe, rolnicze, warsztatowe, wiaty

Firma DEMET specjalizuje się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych. Wykonujemy m.in. konstrukcje hal stalowych (magazynowych, rolniczych, warsztatowych), wiat autobusowych, zadaszeń, drabin włazowych i wiele innych na życzenie klienta. 

Hale magazynowe,Hale rolnicze, hale warsztatowe KONSTRUKCJE STALOWE MYJNI

Nasza firma zajmuje się realizacją inwestycji głównie hal magazynowych, hal warsztatowych, hal rolniczych o konstrukcji stalowej. Tworzymy także stalowe konstrukcje myjni samochodowych.  Przy realizacji inwestycji stosujemy  ocynkowane profile zamknięte, blacha pokrywana dodatkowo zabezpieczającym akrylem czy kratownice wzmacniające dach. Do każdej konstrukcji możemy zamontować również bramy wjazdowe otwierane od góry (uchylne). Realizujemy inwestycje na podstawie własnych projektów oraz dostarczonych przez inwestora. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

WIATY przystankowe,wiaty śmietnikowe, zadaszenia stalowe, drabiny włazowe

DEMET dostarcza także różnego rodzaju wiaty czy zadaszenia stalowe. Konstrukcje typu wiaty czy altany śmietnikowe oraz garażowe realizujemy z najwyższej jakości stali zabezpieczonej antykorozyjnie dodatkowo na życzenie klienta malowane proszkowo.  Dostarczane przez nas wiaty i zadaszenia stalowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dostarczamy także drabiny włazowe w różnych wymiarach zarówno z koszem zabezpieczającym jak i bez kosza. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. 

Systemy ogrodzeniowe wykonujemy na terenie województwa: świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego, mazowieckiego,  podlaskiego, podkarpackiego.